Elektrická podlahové vytápění

Jde o nejmodernější technologii, která Vám umožňuje regulovat teploty Vašich vnitřních prostor z jednoho centrálního bodu v domě. Systém Devilink™ se skládá ze tří bezdrátových zařízení: 

  • Devilink™ CC ( centrální ovladač ) – povinné

  • Devilink™ FT ( podlahový termostat ) – povinné

  • Devilink™ RS ( čidlo v místnosti ) – volitelné

Centrální bezdrátový řídící systém Devilink™ s dotykovým LCD displejem. Veškerá komunikace v českém jazyce.

Ve srovnání s teplovodními nebo teplovzdušnými systémy vytápění se systémy elektrického podlahového vytápění vyznačují nižšími instalačními náklady a to zejména v menších a energeticky úspornějších domech. Elektrická energie je dostupná v každém domě a proto je potřeba zajistit pouze dostatečnou kapacitu vedení.  Naproti tomu ostatní systémy vytápění potřebují vlastní zdroj jako je například spalovací hořák topného oleje nebo plynu, jednotka centrálního zásobování teplem nebo tepelné čerpadlo.

Ochrana

venkovních ploch před sněhem a námrazou

Systém DEVI pro rozpouštění ledu a sněhu funguje plně automaticky. Potřebu ohřevu registruje měřením teplot a vlhkosti, přičemž zapíná či vypíná vytápění.

Ochrana

vodovodního potrubí

Tyto systémy jsou používány zejména v případech, kdy jsou vodovodní trubky vedeny v prostorách, kde jsou vystaveny působení mrazu, ve stěnách nebo po střeše a také v těch případech, kdy nelze vnější potrubí uložit pod povrch do nezámrzné hloubky.

Ochrana

střešních svodů a žlabů před zamrzáním

Systémy DEVI pro rozpouštění ledu a sněhu pomáhají udržet střechy a okapové žlaby bezpečné po celou zimu. Topné systémy pracují zcela automaticky.